اخبار,اخبار ورزشی , فدراسیون فوتبال

 

اخبار ورزشی - رای فوری برای پیچیده ترین قرارداد فوتبال ایران

به زودی فدراسیون فوتبال، کارت بازی یا همان ITC مهرداد را صادر خواهد کرد.

هنوز مسائلی در مورد قرارداد مهرداد پولادی با باشگاه پرسپولیس وجود دارد که نمی توان به سادگی از کنارش عبور کرد. اولین بحث، امضای قرارداد رسمی است. مهرداد یک قرارداد رسمی و امضا شده دارد که در اسناد بین باشگاه پرسپولیس، سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال مشترک است.

 

این قرارداد تاکید می کند که پولادی تا پایان فصل چهاردهم (فصل پیش روی فوتبال ایران) باید برای پرسپولیس بازی کند و در پایان لیگ (اواخر اردیبهشت ماه سال 1394) بازیکن آزاد می شود اما مهرداد پس از بازگشت از جام جهانی 2014 هرگز به پرسپولیس برنگشت و می خواست لژیونر شود. این بازیکن که گفته می شود با مشکل ابطال کارت معافیت از خدمت نیز مواجه شده، حتی دوست نداشت برای انجام مذاکره به دفتر علیرضا رحیمی مدیرعامل سابق باشگاه در خیابان شیخ بهایی برود.

درگیری بین طرفین ماجرا بالا گرفت و باشگاه پرسپولیس با توجه به مدارکی که در دست داشت، اقدام به شکایت علیه پولادی کرد. در جواب، پولادی نیز پس از انجام یک مصاحبه جالب توجه و کسب اجازه از هواداران پرسپولیس، شکایت خود از باشگاه پرسپولیس را به کمیته انضباطی برد. جالب اینکه کمیته انضباطی در تاریخ 26 شهریور ماه اعلام کرد پولادی می تواند قراردادش با پرسپولیس را فسخ کند چرا که او بازیکن آزاد است.

پولادی مدارکی را با خود به کمیته انضباطی برده که مسئولان این دستگاه حقوقی را مجاب به فسخ قراردادش کند. یک متمم قرارداد با امضای محمد رویانیان مدیرعامل اسبق باشگاه پرسپولیس کافی بود تا پولادی بازیکن آزاد شود. این اتفاق هم رخ داد و حالا مهرداد می تواند خارج از مرزهای کشور به دنبال تیم باشد.

 

جالب اینکه متمم قرارداد مهرداد با پرسپولیس که به امضای رویانیان هم رسیده، همچنان مورد اعتراض باشگاه است. مهدی خواجه وند سخنگو و عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس در این خصوص به ما گفت: «ما مطمئن هستیم پولادی به غیر از قرارداد رسمی که با باشگاه امضا کرده و کپی آن در دست مسئولان سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال قرار دارد، هیچ قرارداد دیگری نداشته و اگر چنین باشد، تخلف کرده است.»

خواجه وند اضافه کرد: «در بندی از قرارداد رسمی پولادی با پرسپولیس آمده، این قرارداد، تنها مدرک و سند موجود بین بازیکن و باشگاه است که باید مورد قبول قرار گیرد. به غیر از این قرارداد، هیچ متمم و سند دیگری نیز قابل پذیرش نیست. حالا هم نمی دانیم چگونه مهرداد توانسته با یک متمم قرارداد، به راحتی قراردادش را فسخ کند. حالا سوال ما اینجاست که با چنین شرایطی، چگونه مسئولان کمیته انضباطی، قرارداد این بازیکن با باشگاه را فسخ کرده اند. اعتراض باشگاه پرسپولیس به رای کمیته انضباطی قطعی است و امیدواریم در کمیته استیناف، برنده پرونده فوق شویم.»

اما آخرین خبر را از دست ندهید؛ به زودی فدراسیون فوتبال، کارت بازی یا همان ITC مهرداد را صادر خواهد کرد.
اخبار ورزشی - آی اسپورت

 رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.