عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان با اشاره به راهکارهای مطرح شده در جلسه اخیر این فراکسیون به جای طرح سئوال از رئیس جمهور گفت: پیشنهاد تشکیل دو جلسه یکی در سطح بزرگان قم و دیگری در سطح نمایندگان برجسته مجلس برای گفتگو با رئیس جمهور در این جلسه مطرح شد.

به گزارش مهر، حجت الاسلام احمد سالک با اشاره به شرایط اقتصادی کشور و فشار و تحریم ها از سوی دشمنان بر جمهوری اسلامی ایران اظهار داشت: به همین خاطر فراکسیون اصولگرایان مجلس در یک تصمیم جمعی به این نتیجه رسید که سئوال از رئیس جمهور به صلاح کشور نیست.

وی در ادامه افزود: ما نمونه این مسئله را در مجلس هشتم دیدیم از رئیس جمهور سئوال پرسیده شد و ایشان هم حرفهایشان را زدند و رفتند و هیچ بهره ای برای مجلس و مردم نداشت.

سالک ادامه داد: رئیس جمهور که عوض نشده همان دکتر احمدی نژاد است و سیاق حرکت و برخورد وی نیز مشخص است. دلیل مشخص بودن سیاق حرکت وی نیز از نشست خبری اش و سخنرانی اش در جلسه ای که با دانش آموزان داشت مشخص است.

نماینده مردم اصفهان در مجلس در پاسخ به این سئوال که چه جایگزینی برای طرح سئوال از رئیس جمهور دارید، گفت: راه حل های مختلفی مطرح شده از جمله اینکه عده ای انتخاب شوند و جلسات مشترکی را با رئیس جمهور داشته باشند.

وی در ادامه افزود: در جلسه هیئت رئیسه و شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان این موضوع مطرح شده تا از طریق گفتمان و تعامل میان قوا مسائل حل شود.

سالک اظهار داشت: دو راه حل در جلسه فراکسیون مطرح شد و قرار شد به این موضوع به صورت کلان نگاه کنیم و افرادی را حتی در خارج از مجلس انتخاب کنیم تا جلسات مشترکی را با رئیس جمهور داشته باشیم.

نماینده مردم اصفهان تصریح کرد: در جلسه فراکسیون دو راه حل مطرح شد اول اینکه بزرگان قم و چهره هایی مانند آیت الله مهدوی کنی دور هم جمع شوند و مسائل نظام را در لجنه محدودی در ارتباط با رهبری پیش ببرند.

وی اظهار داشت: راه حل دوم اینکه تعدادی از نمایندگان مجلس که از وزانت بیشتری برخوردار هستند دور هم جمع شوند و جلسات مشترکی را با رئیس جمهور داشته باشند.

سالک گفت: قرار است در هفته آینده این افراد مشخص شوند.

وی همچنین تصریح کرد: جلسه بعدی فراکسیون اصولگرایان در یکشنبه هفته آینده برگزار برگزار می شود و هنوز دستور جلسه آن مشخص نشده است.

رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.