تاريخ : | | نویسنده : 24paypal
عصر ایران ورزشی؛ پرناز صدیق - در بازی تیم های ملی ایران و کره جنوبی، دو عکس از تماشاگران کره ای به یادگار ثبت شد که هر دو در جامعه ایران، اهمیت اجتماعی و فرهنگی داشتند.

عکس نخست، تماشاگران کره ای را در حال نظافت جایگاه خود پس از پایان بازی و قبل از ترک ورزشگاه نشان می داد؛ عکسی که درس های فرهنگی ویژه ای برای تماشاگران ایرانی داشت که به غلط آنها را سال ها "بهترین تماشاگران دنیا" می دانستیم.

عکس دوم اما عکس زیر است: زنان کره ای در ورزشگاه آزادی در حین تماشای مسابقه فوتبال!حضور زنان کره ای در ورزشگاه آزادی، سوالی ساده را در ذهن هر بیننده ایرانی ایجاد می کند: چرا زنان کره ای حق ورود به ورزشگاه آزادی را دارند؟

اگر فوتبال دیدن بر زنان حرام است، پس چرا نیروی انتظامی اجازه می دهد زنان کره ای در مملکت اسلامی مرتکب فعل حرام شوند؟ اگر فوتبال دیدن بر زنان حرام نیست، پس چرا زنان ایرانی حق ورود به ورزشگاه را ندارند؟

شاید برخی در پاسخ به این سوال بگویند دیدن "زانوی برهنه مردان" بر زن مسلمان حرام است و بر زن غیرمسلمان مباح. اما چنین حکمی مبنایش چیست؟

اگر دیدن ران و ساق برهنه یک مرد، آن هم در لباس ورزشی و در حین بازی پرتکاپوی فوتبال، زنان را به ورطه گناه می اندازد، با توجه به اینکه عالم محضر خداست و در محضر خدا نباید معصیت کرد، بدیهی است که ورود همه زنان، چه کره ای چه ایرانی، به ورزشگاه آزادی باید ممنوع باشد. فیزیولوژی و سایکولوژی زن، با دین و ملیت او که تغییر نمی کند! امر محرک، محرک است برای همه!


برای خواندن سایر خبرهای ورزشی کلیک کنید

رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.