تاريخ : | | نویسنده : 24paypal
معاون وزیر آموزش و پرورش گفت: براساس آمار سرشماری در سال گذشته 9 میلیون و 700 هزار نفر در کشور سواد خواندن و نوشتن ندارند.
به گزارش ایسنا علی باقرزاده ، افزود: بیش از سه میلیون و 800 نفر از این تعداد را افراد زیر 50 سال تشکیل می‌دهند که جزو جمعیت مبلغ و موثر کشور نیز محسوب می شوند.
وی عنوان کرد: در این راستا سازمان تمام تلاش خود را متمرکز کرده تا افراد زیر50 سال را طی چهار سال آینده برخوردار از سواد خواندن و نوشتن ابتدایی کند.
باقر زاده گفت: از مشکلات و چالش های جدی که سازمان نهضت سواد آموزی با آن مواجهه است این امر می باشد که تمام مقدمات و بستر برای سوادآموزی فراهم است ولی متاسفانه افراد بیسواد میل و رغبتی برای حضور در کلاس ها نداشته و دولت نیز الزامی بکار نگرفته است.
معاون وزیر آموزش و پرورش افزود: در تمام جوامع بویژه جمهوری اسلامی ایران، وجود بیسوادها یک مانع جدی در تمام مسائل سیاسی، فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی است و باید برای رسیدن به آرمان های انقلاب این معضل رفع شود.
باقر زاده ادامه داد: با گذشت 33 سال از تاسیس نهضت سوادآموزی به فرمان امام خمینی(ره)خدمات موثری در راستای نشر فرهنگ دینی و اسلامی صورت گرفته است.
وي با بیان اینکه در این مدت همراه با فارسی آموزی به موضوع قرآن آموزی نیز توجه شده است، تصریح کرد: یک رکن مهم در سازمان نهضت سوادآموزی، آموزش قرآن بوده و اطاعت از ولایت و رهبر فرزانه انقلاب از ویژگی های برجسته نیروهای فعال در سازمان نهضت سوادآموزی است.

رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.