معاون عملیات بسیج سازمان بسیج مستضعفان گفت: رزمایش "الی بیت المقدس" با حضور ده ها گردان از نیروهای واکنش سریع بسیج در سواحل خلیج همیشه فارس در استان هرمزگان با رمز محمد رسول الله (ص) از صبح امروز آغاز شد.
 
سرهنگ پاسدار دکتر نصرت الله سیف در مصاحبه با خبرنگار واحد مرکزی خبر افزود: این رزمایش تا پایان امروز با فراخوانی یگان ها و بازخوانی آموزش ها ادامه می یابد و امشب نیز اجرای تمرین رزم شبانه نیز در دستور کار قرار دارد.
 
وی گفت: مرحله اصلی رزمایش الی بیت المقدس فردا با اجرای تمرین دفاع از کوی و برزن ، دفاع ساحلی و عملیات امداد و نجات ساحلی و مرزی با حضور گروه های داوری از ستاد کل نیروهای مسلح ، سپاه پاسداران و سازمان بسیج برگزار می شود.
 
سیف افزود: در این رزمایش ، بیش از ده ها گردان بیت المقدس بسیج در سواحل هرمزگان برای پشتیبانی از یگان های دریایی و زمینی مستقر در منطقه ، عملیات دفاع از ساحل را تمرین می کنند.
 
وی ارتقای آمادگی نیروهای بسیج برای مقابله با تهدیدات نرم ، نیمه سخت و سخت دشمن و تمرین مقابله با حوادث غیرمترقبه را از مهمترین اهداف اجرای این رزمایش برشمرد.
 
معاون عملیات بسیج سازمان بسیج مستضعفان همچنین گفت : آموزش نظامی بیش از 2 میلیون نفر از نیروهای تازه جذب شده بسیج در اردوهای عملی به زودی همزمان در سراسر کشور آغاز می شود و جایگاه این نیروها پس از کسب موفقیت در این آموزش ها از عادی به فعال ارتقا می یابد.
 
رزمایش الی بیت المقدس یگان های واکنش سریع بسیج تاکنون در 21 استان با موفقیت برگزار شده است و تا پایان سال در دیگر استان ها نیز برگزار می شود.

رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.