اخبار,اخبار سیاسی ,صادق زیباکلام

 

اخبار سیاسی - نامه شدید اللحن زیباکلام به جواد لاریجانی

اگر پس فردا آقای احمد شهید گزارشی مبنی بر جلوگیری از ورود دانشجویان بهایی به دانشگاههای کشور و یا برخورد با دراویش گنابادی و نعمت اللهی و بستگان شان بنویسند، جنابعالی نخستین مقام مسئول نظام خواهید بود که با سخیف ترین ادبیات به او و گزارشش حمله ور می شوید

 صادق زیباکلام در وبلاگ خود نامه ای سرگشاده خطاب به دکتر محمدجواد لاریجانی در خصوص آزار دراویش و ممانعت از تحصیل برخی دانشجویان نوشته است؛ متن کامل نامه بدین شرح است:

بسمه تعالی
جناب آقای دکتر محمد جواد اردشیر لاریجانی
ریاست محترم کمسیون حقوق بشر قوه قضاییه مد ظله العالی

با سلام و تحیات در آستانه شروع سال تحصیلی از ثبت نام دانشجویان بهایی ممانعت شده است.هفته قبلش هم شاهد آن برخوردها با دراویش و بستگانشان بودیم.جناب لاریجانی عزیز، اگر پس فردا آقای احمد شهید گزارشی مبنی بر جلوگیری از ورود دانشجویان بهایی به دانشگاههای کشور و یا برخورد با دراویش گنابادی و نعمت اللهی و بستگان شان بنویسند، جنابعالی نخستین مقام مسئول نظام خواهید بود که با سخیف ترین ادبیات به او و گزارشش حمله ور شده و طبق معمول خواهید فرمود که "این مزدور دلقک، این عروسک خیمه شب بازی، این آلت دست قدرت های مزورغربی که خود بالاترین ناقضین حقوق بشر هستند و فقط از حقوق بشر استفاده ابزاری می کنند .......با استناد به مطالب کذب ضد انقلاب و رسانه های مزدور فارسی زبان معلوم الحال بیگانه ... یکبار دیگر مشتی جعلیات و مطالب سراپا دروغ را بهم بافته و برای اربابان مزدورش به خوش رقصی جدیدی بر خاسته."( بخش هایی ازادبیاتی که مع الاسف همواره بجای پاسخ منطقی و مستدل در واکنش به گزارشات نقض حقوق بشر در ایران بکار می برید).

ولی حضرت دکتر لاریجانی عزیز، هم دانشجویانیکه از ثبت نام شان ممانعت شده مشخص هستند، هم نام و نشان دراویشی که در زندان گرفتارند. و هم هزاران نفر از مردم تهران با چشمان خودشان شاهد رفتار مامورین با زن و بچه های دراویش و معترضین به بازداشت عزیزانشان بودند. مهم "مزدوری احمد شهید" نیست. پرسش اصلی آنست که منع تحصیل بهایی ها بر اساس کدام اصل از قانون اساسی و یا مصوبات مجلس شورای اسلامی صورت می گیرد؟ مهم " سوء استفاده منافقانه وابزاری غربی های ازچماق حقوق بشر" نیست. مهم آنست که دراویش نعمت اللهی یا گنابادی بر اساس کدام بخش از قانون اساسی یا مصوبات مجلس می بایستی آراء و اعتقادات خودشان را کنار گذارده و از باورهای شرعی بنده و جنابعالی تمکین نمایند؟
ایام بکام باد
صادق زیباکلام

اخبار سیاسی - خبرآنلاین

 رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.