تاريخ : | | نویسنده : 24paypal

اخبار,اخبار جدید,اخبار جالب

 

دور سوم افزایش قیمت خودرو؟

در شرایطی که تایید و تکذیب‌ها در مورد آزادسازی قیمت خودرو همچنان ادامه دارد و مشخص نیست در نهایت کدام خواب وزارت «صنعت، معدن و تجارت» برای «قیمت‌ گذاری» این کالا تعبیر خواهد شد، خودروسازان باز هم شال و کلاه کرده و روانه سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان شدند تا مجوز افزایش قیمتی دیگر را بگیرند.

آن طور که خبر می‌رسد، بعدازظهر دیروز نمایندگان خودروسازان به سازمان حمایت رفته و با شرکت در جلسه کمیته قیمت‌گذاری خودرو، بر سر افزایش دوباره قیمت‌ها چانه زنی کرده‌اند. این در شرایطی است که تا لحظه تنظیم این خبر، مشخص نیست نتیجه جلسه دیروز خودروسازان و سازمان حمایت به کجا رسیده و مجوزی برای افزایش قیمت صادر شده یا خیر.

با این حال به نظر می‌رسد خودروسازان توانسته باشند نظر موافق سازمان حمایت را جلب کنند، زیرا بیشتر جلسات اخیر کمیته قیمت‌گذاری به افزایش قیمت خودرو ختم شده و بعید نیست با توجه به شرایط خاص خودروسازان، آنها این بار نیز با دست پر از کمیته قیمت‌گذاری بازگشته باشند.

این در حالی است که هم خودروسازان و هم مشتریان این روزها دچار سرگیجه شده‌اند و نمی‌دانند وزارت «صنعت، معدن و تجارت» در نهایت می‌خواهد با «قیمت خودرو» چه کند و آیا خیال آزادسازی‌اش را در سر می‌پروراند یا همچنان می‌خواهد آن را در دست خود نگه دارد. ظاهرا از ناحیه همین «سرگیجه» است که بازار خودرو نیز به نوعی هنگ کرده و همه منتظرند تا ببینند در آینده چه اتفاقی رخ می‌دهد و قیمت خودرو صعود می‌کند یا به روند نزولی فعلی خود ادامه می‌دهد.

حال باید دید نتیجه جلسه دیروز خودروسازان و سازمان حمایت به کجا رسید که اگر کمیته خودرو رای به افزایش قیمت‌ها داده باشد، برای سومین بار طی سال جاری، خودرو گران خواهد شد./دنیای اقتصاد

 رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.