اخبار,اخبار جدید,اخبار جالب

 

کفاشیان: قرار به تغییر باشد، رفتن من بهترین تصمیم است/شرایط برای انتقال نفت فراهم نیست

علی کفاشیان بر تشکیل مجمع فوق‌العاده فدراسیون فوتبال تاکید کرد و گفت: اگر قرار است تغییر در فدراسیون فوتبال شکل بگیرد بهترین کار تغییر رییس فدراسیون است.

رییس فدراسیون فوتبال در حاشیه نشست هیات اجرایی کمیته ملی المپیک اظهارکرد: اساسنامه کیمته ملی المپیک باید کارشناسی شود. اصولا این اساسنامه باید ابتدا در هیات اجرایی به تصویب برسد و سپس درمجمع نهایی شود.

وی در پاسخ به این پرسش که انتخابات کمیته ملی المپیک چه زمانی خواهد بود تاکید کرد: فعلا زمان آن مشخص نیست. باید منتظر بود تا اساسنامه اصلاح شود و بعد تاریخ مجمع انتخابی مشخض شود.

رییس فدراسیون فوتبال درباره انتخابات هیات اراک اظهارکرد: در این انتخابات اتفاق خاصی رخ نداد، مجمع تشکیل شد و کاندیداها حضور داشتند.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا شما با انتقال نفت به اراک موافق هستید، اظهارکرد: من نگفتم که تیم نفت به اراک منتقل می‌شود. ما به مصوبه دولت احترام می‌گذاریم ولی شرایط مورد نظر AFC برای انتقال نفت به اراک فراهم نشده است. اگر شرایط فراهم شود می‌توانیم این انتقال را داشته باشیم درغیر این صورت نمی‌شود.

کفاشیان در پاسخ به این پرسش که می‌گویند قطعا نفت به اراک منتقل می‌شود یادآور شد که این موضوع صحت ندارد.

رییس فدراسیون فوتبال در واکنش به نتیجه مسابقه پیامکی برنامه نود و این که مردم انتخاب فدراسیون فوتبال ایران به عنوان برترین فدراسیون سال آسیا را عجیب‌ترین اتفاق چند ماهه‌ی‌ اخیر فوتبال ایران دانستند، گفت: این انتخاب AFC بود و همه باید به آن افتخار کنیم. فدراسیون برای کفاشیان نیست، برای این کشور است و اگر کسی بخواهد آن را زیر سوال ببرد کل فوتبال را زیر سوال برده است. امیدوارم تا وقتی من هستم بازهم این اتفاق بیفتد و ما بهترین باشیم. کشورهای دیگر هم بابت این انتخاب به ما تبریک گفتند و البته ناراحت بودند که این عنوان به آنها نرسید و حالا اگر مردم ما هم از این اتفاق ناراحت باشند، خیلی بد است. این عنوان به کفاشیان هیچ ربطی ندارد. امیدوارم رسانه‌ها روشنگری کنند تا این افتخارملی ثبت شود.

کفاشیان با بیان اینکه تاریخ مجمع فوق‌العاده در نشست آتی هیات رییسه مشخص می‌شود تاکید کرد در فدراسیون فوتبال تغییری ایجاد نشده است. او گفت که مجمع قطعا برگزار می‌شود و اگر قرار است تغییراتی ایجاد شود، بهتر است این تغییر درباره رییس باشد.

وی درباره انتخاب سرپرست تیم ملی یادآورشد: درحال بررسی هستیم تا سرپرست را انتخاب کنیم. برای انتخاب سرپرست تیم ملی هیچ مشکلی وجود ندارد.

وی در واکنش به اظهارنظر هاشمی‌طبا مبنی بر اینکه واگذاری دبیر کل به رییس کمیته ملی المپیک و هیات اجرایی خلاف منشور المپیک است تاکید کرد: از آقای قدمی سوال کنید. او در جلسه اعلام کرد که در منشور المپیک مشکلی در این‌باره وجود ندارد./ایسنا

 رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.