دکوراسیون,دکوراسیون منزل,دکوراسیون خانه

دکوراسیون منزل با محصولات جدید سرام گرافیک

چاپ روی سطوح مختلف و چاپ روی بشقاب
یکی از مقوله های مهم مرتبط با خانه و خانواده، طراحی داخلی و دکوراسیون فضای درون خانه و اثرات مختلف دکوراسیون خانه بر افراد است. اغلب مردم، توجه و نگاه دقیقی در مورد نحوه طراحی فضای داخل خانه و ترکیب بندی رنگ ها و اثرات آن در ابعاد مختلف زندگی خود ندارند.

 

استفاده از یک اثر هنری در محیط منزل و یا کار می تواند شوق فرد و روحیه او را صدچندان نماید. زیبائی که در اثر دیدن آثار هنری مشاهده می شود می تواند اثرات بسیار مثبت هورمونی در بدن داشته باشد. از آثار آن می توان به افزایش آرامش، افزایش تحمل درد، رفع خستگی، افزایش مقاومت و توان دفاعی، افزایش عمر، از بین رفتن چروک پوست بدن اشاره کرد.


طبق آمار بیش از 30 درصد از مشکلات روحی و افسردگی و عدم وجود انرژی و انگیزه لازم برای انجام امور روزمره به علت فضای نامناسب خانه یا اداره و رنگ های ناهمگونی است که در دکوراسیون آن بکار برده اند. علم این موضوع را اثبات نموده که طراحی دکوراسیون و فضای مناسب در درمان برخی بسیاری از بیماری های روحی و حتی جسمی بزرگسالان و کودکان کاربرد دارد و حتی از طریق آن می توان کودکان بیش فعال را نرمال و کودکان کم تحرک را پرتحرک کرد.

طراحی منزل و دکوراسیون منزل، یک هزینه اضافی نیست بلکه اقدامی فنی در جهت بهبود فضا و مدیریت بر فضایی است که در آن زندگی کرده و از آن استفاده می کنیم. طراحی داخلی، کاری تجملی و اضافی نیست بلکه یک نیاز است که دانش و مهارت خاصی می طلبد.

 

دکوراسیون,دکوراسیون منزل,دکوراسیون خانه

دکوراسیون منزل با  بشقاب تزیینی طرح مدرن

احساسی متفاوت را در دکوراسیون منزل خود احساس کنید

براستی تا چه حد در زیباتر کردن محیط زندگی اطراف  خویش کوشیده ایم؟  و چقدر از تزئینات مدرن استفاده نموده ایم؟ چه مقدار سعی کرده ایم تا این دکوراسیون با فرهنگ ما همخوانی داشته باشد؟ محیطی که هر روزه بر جسم و روان ما تاثیر گذار بوده  و در نهایت  قادر است  کمک کند تا  ذهن  به سوی آرامش  و جستجو گری  هدایت شود و یا  به سوی نگرانی و پناه بردن به خود؟ هنگامی که محیط زندگی ما زیبا ، تمیز و شاداب  است ، انسان ها  سرزنده تر بوده و بر ای شاداب تر نمودن محیط زندگی خویش خواهند کوشید و نظارت جمعی  نیز برای حفظ چنین محیطی افزایش می یابد.

 

 

دکوراسیون,دکوراسیون منزل,دکوراسیون خانهدکوراسیون منزل بشقاب تزیینی طرح کلاسیک


آرامش رابه عزیزانتان هدیه دهید
 چشمان خود را ببندید  و پس از دقایقی باز کنید، محیطی زیبا و دل انگیز  در پیش  روی چشمان  شما پدیدار میشود که تا دور دست  طبیعتی  سرسبز  و چشم نواز همچون تابلویی  نقاشی  شده ،خودنمایی می کند .

 

گویی  ذهن می خواهد  از جسم  انسان  فاصله  بگیرد  و همچون  موجودی  کاوشگر و جستجوگر ،در دل  طبیعت  به اکتشاف ناشناخته  ها  بپردازد. هنگامی که ذهن انسان  با علاقه به جستجوگری بپردازد، زمینه برای خلق  افکار نو مهیا می شود زیرا اشتیاق و علاقمندی به جستجوگری شروعی است  برای  بروز خلاقیت در انسان. آیا شما نیز به چنین روحیه ای نیاز دارید؟ پس این مقاله را دنبال نمائید.

 

دکوراسیون,دکوراسیون منزل,دکوراسیون خانه

دکوراسیون منزل با بشقاب تزیینی طرح کلاسیک ومدرن


محیط زندگی خودرا خلاقانه طراحی کنید
 تا چندی پیش، دکوراسیون منازل در میان خانواده های ایرانی جایگاه شناخته شده ای نداشت و اکثر مردم بدون توجه به فرم و اندازه خانه اقدام به خرید وسایل و اثاثیه گران قیمت و نامتجانس می کردند که وقتی آنها را در خانه قرار می دادند فضای مطلوبی ایجاد نمی شد.

 

اما امروزه این مسأله تا حدبسیارزیادی مورد توجه مردم قرار گرفته است چون متوجه شده اند که تنها استفاده از وسایل لوکس و گران ولی بی ارتباط با یکدیگر و محیط خانه، نه تنها موجب زیبایی دکوراسیون خانه نمی شود بلکه ممکن است فضای خانه را کوچک تر یا شلوغ جلوه دهد. از این رو بیشتر به طرف تغییر فضای داخلی جذب شده اند و از آن برای ایجاد شادابی کمک می گیرند.

 

بسقاب,چاپ روی بشقاب,پیش دستی

 پیش دستی طرح کلاسیک

 

سبک کلاسیک ومدرن زندگی
 در هر خانه‌ای اتاق نشیمن پر رفت و آمد‌ترین مکان است. بنابراین باید در طراحی آن توجه بیشتری به خرج داد. اتاق نشیمن باید محیطی گرم و دوستانه و در عین حال زیبا داشته باشد. شاید همیشه به این موضوع فکر کرده اید که چرا زیبائی خانه شما به حداکثر نرسیده است؟ انگار که قسمتی از دکوراسیون خانه کامل نیست.


 با خود فکر می کنید که چیزی کم است. درست حدس زده اید. با به کار بردن اندکی ذوق و سلیقه و استفاده از چند گلدان، بشقاب تزئینی و... می‌توان از اتاق نشیمن محیطی دلپذیر و زیبا ساخت. بشقاب های هنری زیبائی خانه ی شما را تکمیل خواهد نمود. این همان گمشده ی تزئینات خانه ی شماست. کافیست چند بشقاب مدرن که آثار هنری روی آن چاپ شده اند را روی دیوار خود نصب کنید تا متوجه شوید چقدر خانه تان تغییر خواهد کرد.

 

بشقاب,چاپ روی بشقاب,پیش دستی

 

بشقاب طرح کودکانه

 

دکوراسیون منزل خود را متحول کنید
  بله باورنکردی نیست. درهمان لحظه از خوشحالی و احساس شعفی که در شما ایجاد می شود غرق خواهید شد و به خود می گوئید: "بله همینو میخواستم". زیبائی فوق العاده به همراه حس متفاوت بودن. تفاوت بشقاب های طرحدار و منقوش به آثار هنری با تابلوهای معمولی صد چندان است. به خصوص اینکه دکوراسیون منزل شما را کاملا متحول خواهد کرد.


هنگامی که انسان در محیطی که از نظر زیبائی ناکامل است قرار می  گیرد گویی ذهن می  خواهد از چنین محیطی دوری  کند و کمتر با آن درآمیزد و به بیانی  دیگر به دنبال فرار از آنجاست  و در چنین محیطی  چراغ  جستجوگری  ذهن  انسان نیز خاموش می شود.

 

بشقاب,چاپ روی بشقاب,پیش دستی

بشقاب طرح عاشقانه

دوست داشتن را متفاوت تربیان کنید
 پیشنهاد استفاده از تابلو بشقاب همچون آهن ربایی  است  که علاوه بر ایجاد سلامتی روحی، ذهن را مجذوب خود کرده و انسان را وادار به تکاپو و جستجو گری می کند. بخاطر داشته باشیم  ایجاد  یک محیط زندگی  زیبا سبب خواهد  شد ، اشتیاق  انسان برای زندگی  افزایش یافته و از طرفی مغز و ذهن  تمایل به جستجوگری  بیشتری  یافته و شرایط برای خلاقانه اندیشیدن  بهتر مهیا  شود.

 

شقاب,چاپ روی بشقاب,پیش دستی

بشقاب طرح سنتی

 

پیش دستیهای منحصر به فرد
شرکت  سرام گرافیک در ایران به عنوان تنها شرکت تولید کننده بشقاب ها و تابلوبشقاب های تزئینی این خواسته را برای ایرانیان فراهم نموده است. جالب است که بشقاب هاي اختصاصي این شرکت با طرح های مدرن، کلاسیک، سنتی، تاریخی و... هر سلیقه ای را برآورده می کند. کيفيت فوق العاده بالا این بشقابها با بهره گيري از تکنولوژي پيشرفته ي چاپ و استفاده از طرح های بی نظیر هنرمندان سراسر دنیا استفاده کرده ومحصولی بی نهایت زیبا و شایسته تولید کرده است.


با این بشقاب ها و طرح های فوق العاده ای که دارند می توانید خانه ی خود را تزئین نموده و دکوراسیون مدرنی برای خود ایجاد کنید و بعد ازاستفاده ببینید که روحیه شما تا چه حد تغییر خواهد کرد.

محصولات سرام گرافیک

 

بشقاب,چاپ روی بشقاب,پیش دستی

چاپ روی بشقاب طرح طلاکاری

بشقاب,چاپ روی بشقاب,پیش دستی

چاپ روی بشقاب طرح عاشقانه

بشقاب,چاپ روی بشقاب,پیش دستی

چاپ روی بشقاب طرح اماکن تاریخی

 

 

بشقاب,چاپ روی بشقاب,پیش دستی

چاپ روی بشقاب طرح کلاسیک

بشقاب,چاپ روی بشقاب,پیش دستی

چاپ روی بشقاب طرح حیوانات

بشقاب,چاپ روی بشقاب,پیش دستی

چاپ روی بشقاب طرح مدرن

 

 

بشقاب,چاپ روی بشقاب,پیش دستی

تابلو بشقاب طرح سنتی

بشقاب,چاپ روی بشقاب,پیش دستی

تابلوبشقاب کلاسیک

بشقاب,چاپ روی بشقاب,پیش دستی

تابلو بشقاب طرح حیوانات

 

 

دکوراسیون,دکوراسیون منزل,دکوراسیون خانه

 

دکوراسیون,دکوراسیون منزل,چاپ بشقاب

 

 انواع محصولات شرکت سرام گرافیک

 

دکوراسیون منزل

چاپ کاشی,چاپ سرامیک,چاپ روی کاشی

چاپ کاشی و سرامیک

چاپ کاشی,چاپ سرامیک,چاپ روی سرامیک

چاپ کاشی و سرامیک

 

چاپ روی تیشرت

چاپ تیشرت,چاپ روی تیشرت

چاپ روی تیشرت

چاپ تیشرت,چاپ روی تیشرت

چاپ روی تیشرت

 

 چاپ روی لیوان،چاپ روی پرچم

چاپ لیوان,چاپ روی لیوان

چاپ روی لیوان

چاپ روی پرچم,چاپ پرچم

چاپ روی پرچم

 

 

 چاپ روی بالشتک،چاپ روی پازل

چاپ روی بالشتک,چاپ بالشت ناز

چاپ روی بالشتک

چاپ پازل,چاپ روی پازل

چاپ روی پازل

 

ظروف پذیرایی مدیران

چاپ روی ظروف,چاپ روی ظروف پذیرایی

چاپ روی ظروف پذیرایی

چاپ روی ظروف,چاپ روی ظروف پذیرایی

چاپ روی ظروف پذیرایی

 

 

 چاپ روی گلدان و  انواع ظروف

چاپ روی گلدان,چاپ روی ظروف

و صدها تنوع محصولی دیگر از سرام گرافیک
برای دیدن بقیه محصولات کلیک کنید.

 سرام گرافیک،مبتکر چاپ روی سطوح مختلف

 تلفن سفارشات:
88703441-2 (021)
44335001-2

 

 رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.