تاريخ : | | نویسنده : 24paypal

 

روزنامه مردمسالاری نوشت:در پي پخش اولين بخش از برنامه صراط در بخش هاي مختلف خبري سيما، دفتر آيت الله هاشمي رفسنجاني با ارسال  نامه اي به معاون سياسي اين  سازمان، به بخشي از اين برنامه اعتراض  کرد.


در اين نامه خطاب به مجيد آخوندي آمده است:


در بخش اول برنامه سياسي  صراط که در واحد مرکزي  خبر ساخته شده است و در تاريخ  90/1/18  در بخش هاي  مختلف  خبري  پخش  شد، در  قسمتي از آن  با استناد  به مصاحبه  معاون پارلماني  آيت الله هاشمي  رفسنجاني  رئيس جمهور وقت  با يک روزنامه  مبني بر  پيشنهاد تمديد دوره  رياست جمهوري  ايشان، از آن به عنوان  تلا ش براي انحراف  در قانون  اساسي ياد  شده و اين گونه القا»  مي شود  که شخص آيت الله هاشمي  رفسنجاني  با اين پيشنهاد  موافق  بوده که البته  از آن جلوگيري  شده است!


اگر از ميان  تحولا ت  فراوان  تاريخ پرفراز و نشيب  انقلا ب اسلا مي  اين موضوع  براي سازندگان اين برنامه جلب توجه خاص کرده است،  بعيد  است از چشم آنان  اين مهم دورمانده باشد که در مطبوعات  همان زمان،  آيت الله هاشمي  رفسنجاني  در موضع گيري  صريح،  ضمن مخالفت  علني با اين پيشنهاد  تاکيد کردند: «مگر  در مملکت  قحط الرجال  است که چنين  موضوعات خلا ف قانون اساسي  مطرح مي شود»  و شديدا  با آن و پيشنهاددهندگان  مخالفت کردند.


اين که چرا  سازندگان  اين برنامه،  فقط به پخش  موضوع  پيشنهاد اشاره و از انعکاس  مخالفت شخص ايشان با آن اغماض  کرده اند،  جاي تامل و  تعجب  دارد!


به هر حال جهت  جبران و جلوگيري  از تحريف  تاريخ  انقلا ب اسلا مي  مراتب  ايفاد مي گردد. اين چندمين باري است که رسانه ملي بخش هاي مختلف تاريخ انقلا ب را به صورت گزينشي انتخاب مي کند و به نوعي مخاطب را تحت القاي خود قرار مي دهد..../تابناکرپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.