تاريخ : | | نویسنده : 24paypalاخبار,اخبار جدید,اخبار جالب

 

زن سارق؛ سركرده باند سرقت خودرو

ماموران انتظامي شهرستان كرج در يك عمليات پنج ساعته، موفق به شناسايي و دستگيري هفت نفر از اعضاي يك باند سرقت خودرو به سركردگي يك زن در اين شهرستان شدند.

به گزارش پايگاه خبري پليس، سرهنگ خيرخواهان فرمانده انتظامي شهرستان كرج در اين باره گفت: روز گذشته ماموران كلانتري 33 هنگام گشتزني متوجه خودرويي شدند كه سرنشين آن با ديدن ماموران، خودرو را ترك كرد و پا به فرار گذاشت.

وي گفت: ماموران كه به موضوع مشكوك شده بودند، به تعقيب وي پرداخته و پس از طي مسافتي با رعايت قانون به‌كارگيري سلاح با شليك تيرهاي هوايي، وي را متوقف كردند و در بازرسي بدني از راننده مقاديري ماده مخدر از نوع شيشه كشف و ضبط كردند.

متهم در بازجويي‌هاي اوليه عنوان كرد خودرويش دچار نقص فني شده و با توجه به اين‌كه مقاديري مواد مخدر با خود همراه داشته، با ديدن ماموران پا به فرار گذاشته است.

سرهنگ خيرخواهان افزود: با اظهارات ضد و نقيض متهم، وي تحت بازجويي‌هاي تكميلي قرار گرفت و راز يك باند بزرگ سرقت خودرو را فاش كرد.

متهم در اعترافاتش گفت: از اعضاي يك باند بزرگ سرقت خودروست كه با همدستي ساير اعضاي باند در مناطق فرديس، محمدشهر، مشكين‌دشت و شهرك ناز خودروهاي پرايد سرقت مي‌كنند.

فرمانده انتظامي شهرستان كرج گفت: در ادامه بازجويي‌ها از اين سارق خودرو، مخفيگاه ديگر اعضاي باند در محمدشهر شناسايي شد و بلافاصله ماموران كلانتري به محل اعزام و پس از محاصره منطقه در يك عمليات غافلگيرانه وارد مخفيگاه متهمان شدند. وي اضافه كرد: درپي اين عمليات چهار عضو ديگر باند سارقان خودرو شامل سه مرد و يك زن را در حال استعمال مواد مخدر دستگير و در بازرسي از آنجا مقاديري مواد مخدر از نوع شيشه و هروئين و همچنين سه دستگاه خودروي سرقتي از نوع پرايد را كشف و ضبط كردند.

خيرخواهان در ادامه افزود: با تحقيق از اعضاي باند بزرگ سارقان معلوم شد افراد دستگير شده همگي سابقه‌دار بوده و پس از آزادي از زندان با تشكيل باندي به سركردگي زني به نام «لعيا » در سطح كرج و مناطق اطراف، خودرو سرقت مي‌كنند.

خيرخواهان عنوان كرد: در بازجويي از سركرده باند سارقان مشخص شد كه آنها خودروهاي پرايد فاقد تجهيزات ايمني را سرقت و اوراق كرده، سپس قطعات آنها را به فروش مي‌رساندند.

وي گفت: در ادامه تحقيقات از ساير اعضاي باند مشخص شد متهمان به سرقت از منازل نيز اقدام مي‌كردند به اين صورت كه سركرده باند ـ لعيا ـ با نقشه قبلي با ايستادن در كنار خيابان، سوار خودروهاي مدل بالا شده و با اغفال رانندگان، به منزل آنها رفته و پس از خوراندن آبميوه مسموم و بي‌هوش كردن صاحبخانه با كمك ساير اعضاي باند كه به صورت مخفيانه او را همراهي مي‌كردند، لوازم با ارزش و قيمتي منازل را سرقت مي‌كردند.

فرمانده انتظامي شهرستان كرج تصريح كرد: در ادامه پيگيري‌ها، دو خريدار اموال مسروقه نيز شناسايي و در يك عمليات پليسي در محمدشهر كرج دستگير و يك دستگاه خودروي پرايد از آنها كشف و ضبط شد.

سرهنگ خيرخواهان خاطرنشان كرد: اين عمليات موفقيت‌آميز در كمتر از پنج ساعت به پايان رسيد و با متلاشي شدن اين باند بزرگ سرقت، همگي اعضاي آن نيز دستگير و براي سير مراحل قانوني تحويل مراجع قضايي شدند./جام جم آنلاین

 رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.