در پي يادداشت حسین شریعتمداری با عنوان «آقاي باهنر! از شما انتظار نمي رفت» ، محمدرضا باهنر جوابيه اي منتشر کرد که در پی می آید:

بسمه تعالي

برادر ارجمند جناب آقاي حسين شريعتمداري

با سلام

مستدعي است حسب رعايت مفاد قانون مطبوعات و حسب ضوابط، مرقومه تقديمي در پاسخ يادداشت دوشنبه حضرتعالي در آن جريده معظم منتشر گردد.

جناب آقاي شريعتمداري؛ همواره به صراحت و شجاعت جنابعالي غبطه خورده و بر خيرخواهي شما يقين دارم. اما درباره يادداشت اخير جنابعالي معتقدم شما برداشت نادرستي از اين گفتگو داشته ايد و البته چون اين يادداشت خطاب به بنده در رسانه ها منتشر گرديد بنده نيز، نكاتي را عرض خواهم كرد. و البته با ادبيات خودم.

- در ارتباط با بيانيه عليه سران فتنه به اطلاع مي رسانم كه بنده از بانيان تهيه اين نامه بودم نه صرفاً امضا كننده آن. اتفاقاً بدليل رويكردي كه در تهيه و جمع آوري امضا براي اين بيانيه داشتيم، همكاران فراكسيون اقليت نيز به جمع امضاكنندگان اين بيانيه پيوستند.

- اما آنچه كه به گمانم براي شما ايجاد سوء تفاهم كرده جريان شعار مرگ بر فتنه گر است. مستحضر باشيد كه بنده معتقد نيستم كه تمام فراكسيون اقليت مجلس و جريان اصلاح طلب معادل جريان فتنه هستند. بنده بارها و از جمله در گفتگوي اخير با خبرگزاري مهر اعلام كرده ام كه معتقدم در مجلس هشتم اصلاح طلب بدخيم نداريم. اما بايد عرض كنم كه متأسفانه گروه محدودي از همكاران مجلسي ما اينگونه نمي انديشند و اتفاقاً شعار مرگ بر فتنه گر ايشان، فراكسيون اقليت مجلس را هم مخاطب خود مي دانست. آنچه از يادداشت شما متوجه شدم، شما هم اينگونه مي انديشيد، اما دليل اعتراض شما را متوجه نمي شوم.

- متأسفانه جنابعالي در يادداشت خود اشاره كرده ايد كه باهنر از سران فتنه حمايت ضمني مي كند اميدوارم كه همواره تقوا را در مراحل مختلف زندگي مد نظر داشته باشيد كه اگر ديگران هم بخواهند خارج از محدوده تقوا اظهار نظر كنند سنگ روي سنگ بند نخواهد شد.

- موضع بنده همواره اين بود و بارها اعلام كرده ام كه اصلاح طلبان مي توانند در رقابت سياسي شركت كنند با چند شرط: اول اعلام برائت صريح از سران فتنه و دوم تعريف دقيق حد و مرز و مفاهيم راهبردي جريان اصلاحات.

- بارها اعلام كرده ام كه سران فتنه به واسطه ايراد تهمت تقلب به نظام، ضربه زدن به اعتماد عمومي، تهديد وحدت ملي و تلخ كردن شيريني حضور 40 ميليوني به كام ملت، بزرگترين جنايت را در حق مردم، نظام و كشور كردند و به همين واسطه مستحق اشد مجازاتند.

- بر اين باورم كه راي 40 ميليوني، راي به نظام بود و اتفاقا 9 دي سال 88 اين واقعيت را نشان داد. اما متاسفانه برخي دوستان در مجلس اصرار بر چيدن ميوه كال داشتند. بايد جهت اطلاع شما عرض كنم كه يكي از همكاران مجلسي، چند روز پس از انتخابات سال 88 مي گفت اين 3 نفر را به من تحويل دهيد، در ميدان قيام اعدام مي كنم هيچ اتفاقي هم نمي افتد. اين گروه معتقد بودند كه بايد فشار بياوريم تا مقامات عاليرتبه نظام هم همراه شوند. و اين حتما در تضاد با تدابير حكيمانه مسئولان ارشد نظام بوده است. باز هم آنچه از يادداشت شما متوجه شدم هم نظر هستيم، اما دليل اعتراض جنابعالي را متوجه نمي شوم.

- متاسفانه برخي از همين دوستان امروز حماسه حضور ملي در دفاع از ولايت در 9 دي را حاميان خود مي دانند و با ادعاي راي چندده ميليوني به دنبال سهم خواهي هستند.

- بنده همچنان بر اين باورم اصرار دارم كه روشنگري توانست جوشش مردمي 9 دي را بوجود آورد و دغدغه آراي 13 ميليوني موسوي مدتهاست مرتفع شده است، اگرچه امروز برخي دغدغه اين آرا را پيدا كرده اند. شما را ارجاع مي دهم به سخنان منتشر شده از جانب رئيس دفتر رئيس جمهور محترم.

- حتما آقاي شريعتمداري مي دانند كه يكي از همين همكاران مجلس از افرادي بودند كه نامه حمايت از ابقاي آقاي مصلحي در جريانات بهار سال 90 را امضا نفرمودند.

- البته هنوز اين سؤال براي بنده باقيست كه چرا ما اصولگرايان به جاي اين كه ذهنيات خود را رو در رو با يكديگر طرح كنيم و در پي تاليف قلوب باشيم غالبا برخلاف اين سير حركت مي كنيم در حالي كه ما بايد بيشتر به اين مسئله پايبند باشيم.

با دعاي خير

محمدرضا باهنر.../تحلیل:انتخابرپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.