دو پسر شرور كه دو سال پيش دختري جوان را مورد آزار و اذيت قرار داده بودند در دادگاه كيفري تهران به اعدام محكوم شدند.

به گزارش اعتماد، تيرماه سال ٩٠ دختري جوان به پليس آگاهي تهران مراجعه و به ماموران گفت كه چهار پسر شرور او را مورد آزار و اذيت قرار داده‌اند. به دليل حساسيت موضوع به سرعت پرونده‌اي در اين خصوص تشكيل و تيمي از كارآگاهان، رسيدگي به آن را آغاز كردند.

شاكي در اظهاراتش به پليس گفت: «مدتي بود كه با پسري جوان به نام فريد آشنا شده بودم. من با او بيرون مي‌رفتم. يك روز فريد از من خواست تا به خانه‌اش در اسلامشهر بروم و به حرف‌هايش گوش كنم. من در ابتدا مخالفت كردم و قصد نداشتم كه به خانه‌اش بروم اما فريد گفت كه يكي از دوستانش به نام سهيل نيز با نامزدش در آنجا حضور دارد. بنابراين قبول كردم و به خانه او رفتم.»

دختر جوان گام در خانه‌اي گذاشته بود كه قرار بود سرنوشتي شوم براي او رقم بزند. او ادامه داد: «وقتي به خانه فريد رفتم، سهيل و نامزدش هم در خانه بودند. لحظاتي بعد فريد براي تهيه غذا به بيرون رفت اما وقتي به خانه برگشت چهار پسر غريبه هم همراهش بودند. خيلي ترسيده بودم و اصلا نمي‌دانستم كه چرا فريد دوستان خود را به آنجا آورده است.»

فريد دوستان خود را به خانه‌اش آورده بود تا نقشه شومي كه براي دختر جوان كشيده بودند عملي شود. شاكي ادامه داد: «چهار پسري كه همراه فريد آمده بودند مرا مورد آزار و اذيت قرار دادند. آنها حتي قصد داشتند به نامزد سهيل هم تجاوز كنند كه سهيل با آنها درگير شد و يكي از آنها با قمه او را مجروح كرد پس از آن همه آنها پا به فرار گذاشتند.» شاكي به ماموران گفت كه حتي قصد داشت خود را از پنجره به پايين پرتاب كند اما چون خانه فريد در طبقه سوم بود او از ارتفاع ترسيد و نتوانست اين كار را انجام دهد.

با ثبت شكايت دختر جوان در پليس آگاهي، به سرعت شناسايي متهمان در دستور كار پليس قرار گرفت كه در جريان آن مخفيگاه سه نفر از متهمان پرونده شناسايي شد. به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، ماموران پليس در چند عمليات جداگانه سرانجام متهمان را دستگير و براي انجام بازجويي‌ها به پليس آگاهي منتقل كردند. آنها كه با مدارك و اسناد پليسي مواجه شده بودند پس از رويارويي با دختر جوان به جرم خود اعتراف كردند. به اين ترتيب پرونده براي سير مراحل قانوني به دادگاه كيفري ارجاع شد.

با اين حال متهمان كه در جلسه دادگاه قصد داشتند با انكار اعترافات خود مسير رسيدگي به پرونده را با ابهام روبه‌رو سازند، جرم خود را به فريد نسبت دادند و به قاضي گفتند: «فريد ما را مجبور كرده بود به شاكي تجاوز كنيم.»

پس از پايان رسيدگي به پرونده، قاضي هر چهار متهم پرونده را تبرئه كرد كه با شكايت دختر جوان روبه‌رو شد. اين حكم پس از نقض در ديوان عالي كشور بار ديگر در جريان رسيدگي قرار گرفت و به شعبه هم عرض ارجاع داده شد. اين در حالي بود كه تحقيقات بيشتر ماموران نشان مي‌داد كه يكي از متهمان پرونده پيش از اين به علت سرقت مسلحانه ١٥ سال از عمر خود را در زندان بوده است. به اين ترتيب دستور بازداشت دوباره متهمان از سوي شعبه ٧٨ دادگاه كيفري صادر شد و بار ديگر پرونده در جريان رسيدگي قرار گرفت.

 در جلسه دادگاه، متهمان كه در دادگاه بدوي، با اظهارات خود حكم تبرئه گرفته بودند حرف‌هاي خود را تكرار كردند اما اين‌بار حكم متفاوتي انتظار آنها را مي‌كشيد. قاضي اين شعبه پس از شنيدن اظهارات متهمان و شاكي پرونده سرانجام دو متهم اصلي پرونده را به اعدام محكوم كرد. اين حكم در ديوان عالي كشور تاييد و قرار است به زودي اجرا شود.
اخبار حوادث - اعتماد

 رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.