اخبار,اخباراجتماعی ,مقابله با زمین‌خواری

رئیس سازمان بازرسی کل کشور از برنامه ویژه سازمان بازرسی برای مقابله با پدیده زمین‌خواری خبر داد و گفت: اقدامات لازم در خصوص مقابله با این جرم در سازمان بازرسی صورت گرفته و در دستور کار بخش‌های مختلف این سازمان درسال آینده قرار می‌گیرد.

«ناصر سراج» درگفت‌وگو با میزان با اشاره به منویات مقام معظم رهبری در خصوص مقابله با زمین‌خواری و راهکارهای پیشگیری از این جرم گفت: اقدامات لازم درباره پدیده زمین‌خواری از سوی سازمان بازرسی انجام شده است و درحال تحلیل فرمایشات مقام معظم رهبری در این زمینه هستیم و بخش‌هایی از فرامین مقام معظم رهبری که مربوط به سازمان بازرسی کل کشور است را دربرنامه و محور قرار خواهیم داد.

رئیس سازمان بازرسی کل کشور در ادامه اضافه کرد: همچنین رئیس قوه قضاییه در زمینه برخورد قاطع با متجاوزان به اراضی ملی، منابع طبیعی و جنگل‌ها دستور اکید به روسای کل دادگستری‌ها و دادستان‌های سراسر کشور صادر کرده‌اند که انشاالله با هماهنگی دادگستری‌ها واردعمل خواهیم شد.

براساس این گزارش آیت الله آملی لاریجانی روز گذشته و پس از فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص مقابله با پدیده زمین‌خواری از صدور دستور اکید به روسای کل دادگستری‌ها و دادستان‌های سراسر کشور در برخورد قاطع با متجاوزان به اراضی ملی، منابع طبیعی و جنگل‌ها خبر داد و اظهار امیدواری کرد که با هماهنگی همه دستگاه‌های متولی بتوانیم منویات مقام معظم رهبری و خواسته مردم عزیز را در زمینه حفظ محیط زیست برآورده کنیم.

رئیس قوه قضاییه با اشاره به تلاش‌های دستگاه قضایی در برخورد با متجاوزان به اراضی ملی و جنگل‌ها بر لزوم افزایش برخوردهای قضایی در این زمینه تاکید کرد و افزود: همانطور که مقام معظم رهبری بر برخورد با متجاوزین به اراضی طبیعی و جنگل‌ها تصریح کردند، دستگاه قضایی نیز در این خصوص اقدامات لازم را انجام خواهد داد.


 اخبار  اجتماعی  -   میزانرپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.