فرمانده نيروي انتظامي گفت: اغلب مفاسد در كشور منشا خارجي دارد و دشمن براي دستيابي به اهداف خود سرمايه گذاري فراواني انجام مي‌دهد. 

به گزارش فارس در قم، اسماعيل احمدي مقدم يكشنبه شب كه در جمع طلاب مدرسه علميه معصوميه قم حضور يافته بود، در سخناني اظهار داشت: ما امروز در جبهه مقابله با تهاجم فرهنگي در حال نبرد با دشمن هستيم و خطوط مقدم اين جبهه نامرئي است.

وي گفت: در شرايطي كه عده‌اي به دنبال تهديد و تضعيف نظام هستند، نيروي انتظامي در صحنه مبارزه با اين تهاجمات حاضر شده و با اقتدار ايستادگي مي‌كند.

وي هدف تهاجم فرهنگي را ترويج الگوي زندگي غربي و تغيير نظام ارزش‌ها و باورها در جوامع اسلامي دانست و گفت: دشمنان ما به مسائل فرهنگي با ديدي اقتصادي نمي‌نگرند و سپاه فرهنگي را بسيار كارآمدتر از سپاه نظامي مي‌دانند.

وي افزود: دشمنان براي دستيابي به اهداف خود هزينه‌هاي فراواني را متحمل مي‌شوند و به همين دليل ريشه اغلب مفاسد در كشور ما منشاء خارجي دارد.

احمدي مقدم گفت: در داخل كشور نيز جرياناتي حضور دارند كه آنها نيز اغلب از خارج تغذيه مي‌شوند.

فرمانده ناجا در بخش ديگري از سخنان خود حفاظت از حريم خصوصي افراد را از مهمترين اهداف نيروي انتظامي در اجراي طرح هاي امنيت اجتماعي دانست و يادآور شد: نيروي انتظامي قصد ندارد به هيچ وجه وارد حريم خصوصي افراد شود و حفاظت از اين حريم را وظيفه خود مي‌داند.

وي با اشاره به برخي اقدامات انجام شده در خصوص اجراي طرح مبارزه با بدحجابي تصريح كرد: با اجراي اين طرح گروه‌هاي مختلفي در داخل و خارج از كشور مخالفت خود را اعلام كردند.

فرمانده ناجا گفت: در خارج از كشور كانال هاي ماهواره‌اي و نيروهاي ضد انقلاب شروع به سمپاشي نمودند و ‌در داخل نيز عده‌اي به دلايل سياسي و جناحي،‌ برخي به دليل تصور وجود ابهام در نتيجه كار و عده‌اي به بهانه اجراي كار فرهنگي مخالفت خود را با اجراي طرح اعلام كردند.

وي تاكيد كرد: بر طبق شرع مرحله سوم امر به معروف و نهي ازمنكر برخورد عملي است و نيروي انتظامي نيز اين اقدام را وظيفه خود مي‌داند و در دفاع از ارزش‌ها با صلابت ايستادگي مي‌كند.

وي گفت: كار نيروي انتظامي در مغايرت با انجام اقدامات فرهنگي نيست و كساني كه به انجام كار فرهنگي ما را توصيه مي‌كنند، خودشان به انجام كار فرهنگي بپردازند.

فرمانده نيروي انتظامي گفت: مسئوليت اجراي طرح امنيت اخلاقي و اجتماعي را نيروي انتظامي عهده دار است و اين طرح در چارچوب طرح گسترش عفاف و حجاب انجام مي‌شود.
احمدي مقدم با بيان اين كه دستگاه قضايي با نيروي انتظامي در اجراي اين طرح همكاري خوبي داشته است، تاكيد كرد: بين نيروي انتظامي و دستگاه قضايي هيچ اختلافي وجود ندارد و هماهنگي خوبي در اجراي اين طرح وجود دارد.

وي در پاسخ به سؤالي در خصوص استفاده از نيروهاي بسيجي در اين طرح گفت: چون امكان داشت كه با حضور بسيج با مقاومت هايي در اجراي طرح روبرو شويم اين اقدام صورت نگرفت ولي بسيج در عرصه فرهنگي با ما همكاري خوبي دارد.

اسماعيل احمدي مقدم اظهار كرد: طرح مبارزه با بدحجابي فقط توسط پليس مبارزه با مفاسد اجتماعي و با حضور افسران ارشد و زنان پليس صورت مي‌گيرد.

وي درباره نظر رييس جمهور و ديگر سران نظام درباره اين طرح گفت: در ديدار با دكتر احمدي نژاد ايشان تاكيد داشت كه افراد بيشتر هدايت و ارشاد شوند و تعرض به وجود نيايد و ما نيز همين اقدام را انجام مي دهيم.

فرمانده ناجا در پاسخ به سؤال ديگري درباره ادعاي غربي ها در خصوص عدم رعايت حقوق بشر در ايران گفت: با حقوق بشري كه آنها تعريف كرده‌اند ديگر مجازات اعدام و اجراي حدود نبايد داشته باشيم و اين در حالي است كه آنها بدترين رفتار را با مردم خودشان دارند.

وي در پايان به مسئله هسته‌اي ايران اشاره و تاكيد كرد: در چند سال گذشته كه ما در برابر دشمنان عقب نشيني كرديم،متضرر شديم و وقتي كمي در برابر زورگويي‌هاي آنان ايستادگي كرديم عقب نشيني غربي‌ها را شاهد بوديم.

وي گفت: ما نبايد از شعارها و تهديدها بترسيم و بايد در برابر دشمنان با اراده‌اي محكم ايستادگي كنيم.

 رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.