اوایل اردیبهشت سال جاری، پلیس آگاهی شهرستان نجف آباد در جریان وقوع قتل پیرمردی معلول قرار گرفت و بدین ترتیب با حضور بازپرس شعبه اول دادسرای عمومی نجف آباد و کارشناسان بررسی صحنه جرم در محل مشخص شد جسد متعلق به مردی حدودا 50 ساله به هویت «لطفعلی» و معلول از ناحیه هر دو دست و پا بوده که به دلیل ضربات وارده ناشی از ضرب و شتم شدید جان باخته است.

تحقیقات اولیه کارآگاهان جنایی حکایت از آن داشت که مقتول از حدود 20 سال پیش، در پی جدایی از همسرش با تنها فرزندش «محسن» زندگی می کرده است.

در حالی که پلیس با جست وجوی خانواده مقتول در صدد کسب اطلاعات بیشتر از وقوع حادثه بود، کارآگاهان پی بردند «لطفعلی» تنها یک فرزند به هویت «محسن» 21 ساله داشته است که در جست وجوهای اولیه خبری از وی نبود.

به گزارش ایسنا، مرد 21 ساله ابتدا منکر هر گونه ارتباط با قتل پدرش شد، اما با گذشت مدت زمانی از حضورش در بازداشت، در حالی که اعتیاد شدید به مواد مخدر و عدم مصرف، وی را تحت فشار قرار داده بود، لب به اعتراف گشود.

وی در اعترافات تکان دهنده اش به پلیس گفت؛ در ماه های گذشته چندین بار به قصد کشت پدرم را با چوب کتک زدم، اما باز هم زنده ماند ولی روز حادثه مقارن ساعت 13 پس از کتک زدنش در حالی که احساس می کردم، دیگر زنده نمی ماند با توجه به این که شاگرد اتوبوس مسافربری بودم و ساعت 15می بایست به مقصد مشهد حرکت می کردم، یکی از کلیدهای یدک را برداشته و یکی از دوستانم به هویت «محمد» را در جریان قرار دادم تا جسد پدرم را از منزل بیرون ببرد، اما پیش از رسیدن وی، پلیس به وقوع این حادثه پی برد. 

 رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.