لاریجانی و سولانا در دیدار امشب خود در لیسبون پرتغال به توافق اولیه ای در حل موضوع اعتماد سازی در برنامه هسته ای ایران دست یافتند .

به گزارش مهر، علی لاریجانی مذاکره کننده ارشد هسته ای ایران و خاویر سولانا مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا ونماینده گروه 1+5 در سومین دور مذاکرات خود که به مدت 4 ساعت در کاخ  نسسیدادی مجموعه وزارت امور خارجه پرتغال برگزار شد ، همچنین توافق کردند که بعد از بررسی های کارشناسی این مذاکره ، دو بعدی مذاکرات خود را در سه هفته آینده  برگزار کنند.

لاریجانی و سولانا در پایان مذاکرات از توافق اولیه بر سر مذاکرات جمعه شب طرف ایرانی با محمد البرادعی مدیر کل آژانس بین المللی انرژی اتمی در وین بر سر تدوین برنامه ای زمان بندی شده برای رفع ابهامات باقیمانده میان ایران وآژانس خبر دادند .

لاریجانی و سولانا بعد از قطعنامه 1747 شورای امنیت علیه ایران ، در دو ماه گذشته دو دور مذاکره به ترتیب در آنکارای ترکیه و مادرید اسپانیا برگزار کردند .

در مذاکرات مادرید که 3 هفته پیش برگزار شد، موضوع تعلیق غنی سازی اورانیوم که با فشار آمریکا در قطعنامه های شورای امنیت گنجانده شده و مورد مخالفت جمهوری اسلامی ایران است ، مطرح نشد و دوطرف تلاش کردند حل مساله هسته ای را به ادامه همکاری سازنده ایران و آژانس بین المللی انرژی اتمی و رفع ابهامات جزئی باقیمانده مورد نظر آژانس منوط کنند.

 رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.