تاريخ : | | نویسنده : 24paypal


نائب رئیس کمیسیون اصل نود از دستگیری 12 متخلف در شرکت نفت با تشخیص کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی خبر داد.

حجت الاسلام علی عسگری، نائب رئیس کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی در گفتگو با  مهر اظهار داشت: به غیر از پیگیری مباحث مربوط به بیع متقابل در این کمیسیون که هم اکنون در حال بررسی است، در مناقصه های این شرکت و شرکت نفت ابهامات زیادی وجود دارد که همه این موارد مربوط به عدم وجود اساسنامه وزارت نفت است.

وی ضمن اعلام خبر دستگیری 12 نفر از اعضای شر کت نفت توسط دستگاه های نظارتی و اطلاعاتی بنا به تشخیص کمیسیون اصل نود، افزود: بر اساس اعلام این دستگاه ها، افراد دستگیر شده در سود و سهام این شرکت سهیم هستند و در این پرونده ما به طور قطع از قدرت کمیسیون برای پیگیری و رسیدگی کامل به این پرونده نهایت بهره را خواهیم گرفت.

این نماینده مجلس تاکید کرد: همانطور که برای رسیدگی امور مربوط به اصل 44 قانون اساسی از قضات متخصص اقتصادی بهره گرفته می شود، لذا برای رسیدگی به پرونده این 12 نفر نیز از قوه قضائیه درخواست قاضی ویژه  نموده ایم.

وی ادامه داد: خوشبختانه بازرسی ریاست جمهوری نیز در این زمینه فعال شده است، اما در هر حال نظر ما بر این است که ساختار شرکتی وزارت نفت باید از این وضعیت خارج شود که لازمه آن تقدیم اساسنامه وزارت نفت به مجلس شورای اسلامی است.

نائب رئیس کمیسیون اصل نود تصریح کرد: رویکرد اصلی این کمیسیون  از ابتدای تشکیل با توجه به فرامین رهبر معظم انقلاب در رسیدگی به مسائل اقتصادی، پرهیز از سیاسی کاری و پرداختن به مطالبات دینی و اقتصادی مردم بود که در این راستا تمامی پرونده های راکد مجلس ششم را اولویت بندی و بررسی کردیم.

وی با بیان اینکه در مجموع 22هزار و 56 شکایت واصله در مجموع به کمیته اقتصادی کمیسیون اصل نود رسیده است، گفت: از ابتدای فعالیت این کمیسیون در مجلس هفتم در مجموع به 60 پرونده اقتصادی همچنین 59 پرونده مربوط به زمین خواری رسیدگی شده است و در موضوع زمین خواری نیز درصد زیادی از زمین های غصب شده به صاحبان اصلی آنها بازگرداننده شده است.رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.