تاريخ : | | نویسنده : 24paypal

سخنگوی دولت در واکنش به سخنان روز گذشته محمدباقر قالیباف مبنی بر قطع کمک های مالی دولت به شهرداری تهران گفت: باید مشکل مردم را برطرف کرد و بحث قطع کمک دولت به شهرداری واقعیت ندارد.

به گزارشمهر، دکتر غلامحسین الهام سخنگوی دولت، پیش از ظهر امروز در نشست هفتگی خود با خبرنگاران داخلی و خارجی با بیان اینکه طی امروز و فردا جلسه ای بین مسئولان ستاد تبصره 13 و شهرداری تهران برگزار خواهد شد، اظهار داشت: بحث ستاد تبصره 13 قطع کمک ها نیست و ارائه خدمات شهری همواره از موضوعات مورد توجه دولت بوده و کلا کمک به شهرداری ها مسئله ای است که به صورت کلی هم در تهران و هم در سایر شهرها از برنامه های دولت بود است.

سخنگوی دولت رفع مشکلات مردم را یک تکلیف دانست و ادامه داد: تلاش در این جهت و فراهم کردن لوازم رفاه برای مردم از اولویت های کاری دولت است و دولت در بحث حمل و نقل برنامه ای مفصل داشته که نوعا متصدی آن شهرداری ها هستند و ما باید همه با رویکرد واحد به سمت خدمت و رفع مشکلات مردم حرکت کنیم.

الهام با بیان اینکه شهرداری ها نیز نقش خطیری در خدمت رسانی به مردم دارند ادامه داد: دولت نیز در این چارچوب برنامه ریزی های مفصلی کرده و یاری خدمات شهری در تهران و هر جای دیگر از اولویت های ما قرار دارد.

وی یادآور شد: آنچه که در این خصوص مطرح بود اینکه مسئول اجرایی ستاد تبصره 13 گزارش خدمات ارائه شده به شهرداری را ارائه کرده و در پی آن انتظارات موجود از او را نیز مطرح کرده است و مسئله چیزی خارج از این موضوع نیست.

سخنگوی دولت افزود: به عنوان مثال  گزارش تبصره 13 نشان می دهد که دولت در سال 84 و 85 ، دو هزار و هفتصد اتوبوس را به ناوگان شهرداری تحویل داده که با توجه به تعداد اتوبوس های تبدیلی در سالهای گذشته افزایش داشته است.

الهام با تاکید بر اینکه دولت همواره در پی تحقق سیاست تسهیل حمل و نقل با عدم افزایش قیمت ها بوده، ادامه داد: علیرغم افزایشی که در تعداد اتوبوس های ارائه شده به شهرداری شاهد بودیم ارقام ما در خصوص جابجایی ها نشان می دهد که جابجایی ها نسبت به سالهای قبل کاهش یافته و حمل و نقل عمومی نیز بهبودی نداشته است.

وی همچنین گفت: به هر صورت ستاد تبصره 13 تمام این گزارش ها از جمله در موضوع تاکسیرانی را با اشاره به علل آن ارائه و پیگیری کرده است و این سئوال را طرح کرده که چرا علیرغم آن افزایش خدمات ما کاهش داشته و متناسب با افزایش مذکور نبوده است. به هر حال این سئوال تنها در حوزه اتوبوسرانی مطرح است و باید این مشکلات را رفع کرد.  

رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.