فارس: بيرق سرخ بارگاه ملكوتي حضرت ابا عبدالله الحسين (ع) به دنبال تقاضاي جمعي از دانشجويان اتحاديه انجمن‌هاي اسلامي در اروپا، براي نخستين بار در سه كشور فرانسه، آلمان و انگليس به اهتزاز درخواهد آمد.

سردار باقرزاده اظهار داشت: در محرم امسال ‌جمعي از دانشجويان عضو اتحاديه انجمن‌هاي اسلامي مقيم اروپا با مراجعه به بنياد حفظ آثار و نشر ارزش‌هاي دفاع مقدس خواستار آن شدند تا بيرق سرخ حسيني (ع) كه در طول تاريخ نمادي از آزادگي و دفاع از حقوق بشريت و همواره الهام بخش همه ملل آزادي‌خواه بويژه مسلمانان بوده است براي نخستين بار به قاره اروپا هديه شود كه بر همين اساس و بدنبال هماهنگي‌هاي بعمل آمده با وزارت امورخارجه و ستاد بازسازي عتبات عاليات، بيرق سرخ حسيني (ع) تهيه و انشاءالله بزودي طي مراسم باشكوهي به اروپا ارسال خواهد شد.

رئيس بنياد حفظ آثار و نشر ارزش‌هاي دفاع مقدس تاكيد كرد: اين بيرق كه نشانه‌‌اي از همبستگي و انسجام مسلمانان و ديگر اديان توحيدي است در روز اربعين حسيني (ع) در محل موسسه اسلامي الغدير فرانسه و پس از آن نيز در روز 28 صفر مصادف با سالروز رحلت رسول خدا (ص) و شهادت سبط اكبر امام حسن مجتبي (ع) در مركز اسلامي هامبورگ آلمان و سپس در 29 صفر همزمان با سالروز شهادت علي‌ابن موسي‌الرضا (ع) در مركز اسلامي لندن به اهتزاز درآمده و براي هميشه در آن مركز اسلامي به امانت نگهداري خواهد شد.
وي اظهار اميدواري كرد كه با حضور پرشور هموطنان و ديگر مسلمانان مقيم فرانسه،‌ آلمان و انگلستان، مناسبت‌هاي دهه آخر صفر امسال متفاوت از سال‌هاي گذشته به اجرا گذاشته مي‌شود.

باقرزاده يادآور شد: در حال حضر 6 هزار دانشجوي ايراني عضو اتحاديه انجمن‌هاي اسلامي در اروپا مشغول تحصيل هستند كه عميقاً نسبت به باورها و ارزش‌هاي اسلامي ايراني خود پايبند بوده و به آن عشق مي‌ورزند.رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.