تاريخ : | | نویسنده : 24paypal

مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی میزان شهریه ثابت و متغیر و زمان ثبت نام پذیرفته شدگان مقطع دکتری این دانشگاه را اعلام کرد.
به گزارش مهر، میزان شهریه علی الحساب ثابت هر ترم دانشجویان مقطع دکتری دانشگاه آزاد اسلامی در کلیه رشته های علوم انسانی بورسیه 16 میلیون و 788 هزار و 700 ریال و غیربورسیه 15 میلیون و 445 هزار و 600 ریال تعیین شده است.


همچنین شهریه علی الحساب ثابت دانشجویان کلیه رشته های غیر از علوم انسانی بورسیه 25 میلیون و 107 هزار و 500 ریال و دانشجویان غیربورسیه 23 میلیون و 98 هزار و 900 ریال تعیین شده است.


شهریه متغیر هر واحد دروس نظری برای دانشجویان بورسیه یک میلیون و 677 هزار و 500 ریال و برای دانشجویان غیر بورسیه یک میلیون 543 هزار و 300 ریال است. شهریه متغیر هر واحد دروس عملی نیز برای دانشجویان بورسیه دو میلیون و 13 هزار ریال و برای دانشجویان غیربورسیه یک میلیون و 851 هزار و 900 ریال خواهد بود.


شهریه هر واحد درسی پایان نامه برای دانشجویان غیر بورسیه نیز پنج میلیون و 238 هزار و 300 ریال و برای دانشجویان بورسیه پنج میلیون 693 هزار و 800 ریال تعیین شده است.


هر پذیرفته شده مقطع دکتری دانشگاه آزاد اسلامی باید مبلغ 625 هزار ریال بابت هزینه خدمات آموزشی جهت برگزاری مسابقات ورزشی، سمینارهای منطقه ای، دبیرخانه مناطق، تهیه کارت دانشجویی و کمک به صندوق رفاه دانشجویی به حساب 1595 دانشگاه آزاد اسلامی نزد بانک ملی ایران شعبه زبرجد تهران واریز کند.


ثبت نام پذیرفته شدگان مقطع دکتری دانشگاه آزاد اسلامی از سه شنبه 16 مهر ماه تا پنج شنبه 18 مهر ماه سال جاری انجام می شود.
 رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.