تاريخ : | | نویسنده : 24paypal

ایسنا: مديرعامل بانك مسكن درباره وام 30 ميليون توماني ساخت مسكن گفت: در حال حاضر متقاضيان مي‌توانند در هر زمان به شعب بانك مسكن مراجعه و سپرده‌گذاري كنند و به موقع تسهيلات لازم را دريافت كنند.

حسن كاري درباره آخرين وضعيت وام‌هاي 18 ميليون توماني خريد مسكن توضيح داد: آخر امسال پايان برنامه وام 18 ميليون توماني مسكن نيست و در حال حاضر هم براي تسهيلات خريد هر كسي كه سپرده‌گذاري كرده تسهيلاتش را به موقع دريافت مي‌كند.

وي با بيان اينكه در حال حاضر افزايش وام 18 ميليون توماني مسكن در دستور كار بانك نيست تصريح كرد: در حال حاضر سياست دولت و بانك توجه ويژه‌ به ساخت است نه به خريد.

به گفته مديرعامل بانك مسكن مطالبات معوق بانك مسكن بسيار محدود و در حدود 400 ميليارد است كه نسبتش در حدود 2.5 درصد تسهيلات است.

كاري با اشاره به اينكه نرخ سود تسهيلات 30 ميليون توماني ساخت مسكن در دوره ساخت (مشاركت مدني) و بعد از دوره ساخت و فروش اقساط) متفاوت است افزود: نرخ سود تسهيلات در دوره ساختن تابع ضوابط عقود مشاركتي اعلام شده از سوي بانك مركزي است.

جزئيات و شرايط بيشتر وام 30 ميليون توماني ساخت

اين در حالي است كه فريد جلالي عزيزپور ـ مدير طرح و برنامه بانك مسكن ـ درباره جزئيات و شرايط بيشتر وام 30 ميليون توماني ساخت مسكن به خبرنگار ايسنا گفت: اگر فردي مبلغ چهار ميليون و 300 هزار تومان براي دريافت وام 30 ميليون توماني مسكن در بانك بگذارد بعد از حدود سه سال مي‌تواند، اين وام را دريافت كند و اين در حالي است كه اگر فردي مبلغ 15 ميليون تومان در بانك سپرده‌گذاري كند بعد از يك‌سال مي‌تواند وام 30 ميليون توماني ساخت مسكن را دريافت كند.

وي در پاسخ به اين پرسش كه آيا امكان انتقال وام ساخت به خارج از تهران امكان پذير است تصريح كرد: اين كار بلامانع است چرا كه به هيچ وجه اين وام قابل خريد و فروش نيست و به راحتي حساب شخصي به شعبه شهرستان منتقل مي‌شود.

مدير طرح و برنامه بانك مسكن درباره‌ ميزان قسط‌هاي پرداختي توضيح داد: ميزان پرداخت قسط‌ها بستگي به طول مدت ساخت دارد و اگر در طي دوره دو سال يك ساختمان تكميل شود پرداخت اقساط وامش با فردي كه در طي دوره حداكثر 18 ماهه كه ساختمان خود را مي‌سازد متفاوت است و تمام قسط‌ها به زمان پايان كار موكول مي‌شود.

وي با بيان اينكه پس از اتمام ساخت وام گيرنده بايد پنج ميليون تومان را نقدا با بانك تسويه حساب كند تصريح كرد: ميزان اقساط اين تسهيلات با توجه به سقف 250 ميليون ريال تقسيط و با مدت بازپرداخت 12 ساله در حدود 300 هزار تومان است.

جلالي عزيزپور در پاسخ به اين پرسش كه اين وام به زمين صاف يا ساختمان نيمه كاره تعلق مي‌گيرد؟ توضيح داد: دارنده زمين بايد از سرمايه اوليه خود براي ساخت استفاده و اسكله كار را اجرايي كند و بعد از آن به فرد، تسهيلات ساخت تعلق مي‌گيرد.رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.