پرداخت خسارات روستائياني كه بر اثر نشت و تركيدگي لوله هاي نفت محصولاتشان آسيب ديده بود آغاز شد.

به گزارش مهر، سيد حسين صابري؛ استاندار لرستان، گفت: با پيگيريهايي كه انجام شد كليه چك هاي كشاورزان خسارات ديده از طرف شركت ملي نفت ايران نوشته شد كه در ميان مردم منطقه در حال توزيع است.

با تاكيد بر ادامه پيگيريها براي نوسازي خطوط انتقال نفت، تصريح كرد: همه خطوط انتقال نفت در حال نوسازي و بهسازي هستند و تاكنون بيش از 5 هزار و 900 متر از خطوط منطقه نوسازي شده است.

وي همچنين در زمينه تامين آب شرب بهداشتي منطقه، يادآور شد: در اين رابطه نيز مقرر شده است كه كار احداث مجتمع آبرساني كوثر آغاز شود كه در اين رابطه بخشي از اعتبارات از محل اعتبارات استاني ستاد حوادث تامين و بخش ديگري نيز با همكاري وزارت نيرو و نفت تامين خواهد شد.

استاندار لرستان ابراز اميدواري كرد: حداكثر ظرف يك سال آينده كار احداث اين مجتمع آبرساني كه آب شرب 35 روستاي منطقه را تامين خواهد كرد به بهره برداري برسد.

بر اساس اين گزارش حسين علي دهقان؛ سرپرست فرمانداري شهرستان پلدختر در اين رابطه گفت: در پي برگزاري جلسه بررسي مسائل و مشكلات روستاي جلگه خلج و 11 روستاي ديگر اين شهرستان كه به دستور استاندار لرستان در قالب يك كارگروه ويژه برگزار شد مقرر شد پرداخت خسارات ناشي از آلودگي نفت به كشاورزان اين شهرستان تا مهر ماه پرداخت شود.

تصريح كرد: با توجه به پيگيريهاي مستمر استاندار لرستان پرداخت خسارات برآورد شده بر اساس كميته سه نفره در بخش هاي مختلف كشاورزي، باغات و شيلات از امروز آغاز شد.

وي خاطر نشان كرد: بر اين اساس 519 فقره پرونده كشاورزان آسيب ديده از نشت نفت در قالب دو ميليارد و 819 ميليون ريال توسط شركت ملي در حال پرداخت است.

سرپرست فرمانداري شهرستان پلدختر خاطر نشان كرد: در روند اجراي پرداخت خسارات به كشاورزان از سوي شركت نفت مسئولان ستاد حوادث غيرمترقبه شهرستان به منطقه اعزام شده و بر جريان پرداختها نظارت دارند.  

رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.