پاداش 20 هزار یورویی برای خلبان حرفه ای
عصر ایران- خلبان اتریشی حاضر در مسابقات حرکات نمایشی اسپانیا حین عبور از میان دروازه بادی با یکی از آنها برخورد کرد اما جان سالم به در برد.

به گزارش عصر ایران، روزنامه اوستورایش ژورنال چاپ اتریش نوشت: هانس آرخ خلبان اتریشی خیلی خوش شانس بود که توانست از داخل  دروازه بادی جان سالم به در ببرد و ملخ هواپیمای او دچار حادثه نشود.

این روزنامه افزود: دولت اتریش هم به دلیل مهارت این خلبان برای نجات خود و هواپیما، به وی مبلغ 20 هزار یورو پاداش داد.
 
  پورشه و رانندگان تازه کار
  شرکت تولید خودرو پورشه قصد دارد مدل ارزان این وسیله نقلیه را تولید و تا پایان سال 2009 وارد بازارهای دنیا کند.

به گزارش عصر ایران، نشریه آلمانی اشپیگل نوشت: اكثر کسانی که پورشه می خرند، از شتاب آن خبر ندارند و زمانی که با سرعت بالا حرکت می کنند، از پس کنترل آن بر نمی آیند و تصادف می کنند.

این نشریه نوشت: مدل 4*4 پورشه از جمله خودروهایی است که تعمیر آنها فوق العاده گران است. به همین دلیل، شرکت پورشه قصد دارد در جهت حمایت از رانندگان کم تجربه، خودرو ارزان قیمت تولید کند.
 
    جذب گردشگر بیشتر با لی لی پوتی های چین
 ساکنان روستای کونمینگ چین که قامت همگی آنها یک متر و 31 سانتیمتر است، با تغییر ظاهر خانه هایشان قصد دارند گردشگران بیشتری به محل زندگی خود بیاورند.

به گزارش روزنامه چاینا دیلی چاپ چین، ساکنان این روستا که لقب لی لی پوتی های چین را به خود اختصاص داده اند، پیش از این، صاحب خانه هایی با ظاهری ناخوشایند بودند که با تصمیم شخصی خود و مجوز مقامات منطقه، تصمیم خود را عملی کردند.

فو تین سخنگوی روستای کونمینگ چین معتقد است که با ساخت خانه های قارچ مانند در این روستا، از شر انسان های بلند قامت هم راحت شده اند و تعداد بیشتری گردشگر به این منطقه خواهند آمد.

هشدار جدی برای جلوگیری از شوخی با مسلمانان
  دو دانش آموز اتریشی که به وسیله فندک روسری همکلاسی های خود را به آتش کشیده بودند، توسط مدیر مدرسه شان تنبیه شدند.

به گزارش عصر ایران، خبرگزاری اوستریا پرسه آگن تور اعلام کرد: دو دانش آموزی که اقدام به روشن کردن فندک زیر روسری همکلاسی های خود کرده بودند، به هیچ وجه قصد مبارزه مذهبی نداشتند و صرفا می خواستند با دو مسلمان درون گروه شوخی کنند.

مدیر مدرسه مذکور که نامی از او برده نشده بود، افزود: کاری که دو دانش آموز خاطی انجام دادند ممکن بود به قیمت جان تمام دانش آموزان درون اتوبوس تمام شود به همین دلیل با اعلام هشدار به خانواده شان صراحتا اعلام کرده ایم که در صورت تکرار چنین حرکتی از سوی آنها، خاک اتریش جایی برای ادامه تحصیل آنها نخواهد داشت.     نجات معجزه آسای دختر چینی از داخل لباسشویی
عصر ایران- یک دختر سه ساله چینی که برای فرار از دست مادرش درون محفظه ماشین لباسشویی رفته بود، به طرز معجزه آسایی نجات پیدا کرد.

به گزارش عصر ایران، روزنامه چاینا یوث دیلی نوشت: این دختر سه ساله در حالیکه قسمت گردنده مخصوص شستشوی ماشین لباسشویی در آستانه حرکت بود، خودش را به همراه سطل پلاستیکی به بیرون پرتاب کرد.

این روزنامه افزود: ماموران آتش نشانی به محض حضور در محل، محفظه آبگیری لباسشویی را از بدن دختر جدا کردند و بعد از آرام كردن دخترک، محل را ترک کردند.    
 

رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.