عصر ایران- خبرگزاری رسمی چین، با امیدوارکننده خواندن مذاکرات هسته ای دیروز سه کشور آمریکا، روسیه و فرانسه با ایران، مقامات فرانسوی را "عضو طرد شده میز مذاکره"توصیف کرد.

به گزارش عصر ایران به نقل از خبرگزاری شین هوا، محمد البرادعی مدیر کل آژانس بین المللی انرژی اتمی درباره مذاکرات گفت: شاید پیشرفت مذاکرات آرام تر از آن چیزی بود که انتظار داشتم ، اما در حال پیشرفت هستیم.

شین هوا افزود: در روز دوم مذاکرات، ایران مجددا بر حقوق هسته ای خود پافشاری کرد و خواستار تولید اورانیوم غنی شده درصد بالاتر شد که همین موضوع بر خلاف تمایل کشورهای غربی است.

به نوشته این خبرگزاری، در حالیکه روز دوم مذاکرات اتمی با ایران در وین سپری می شد، شبکه های فرانسوی پیش از برگزاری بخش دوم گفتگوها که قرار بود بعدازظهر صورت بگیرد، اقدام به جوسازی رسانه ای کردند.

تی.وی سنک (شبکه پنج فرانسه) در بخش خبری خود اعلام کرد: نمایندگان فرانسوی حاضر نیستند به مذاکره با ایران ادامه بدهند و به همین دلیل جلسه بعدازظهر ممکن است لغو شود.

این ناراحتی نمایندگان تیم مذاکره کننده فرانسه که ناشی از دریافت خبر حذف کشورشان از سوی ایران برای خرید اورانیوم غنی شده با درصد بالا بود، توسط خبرگزاری شین هوا به گونه ای دیگر منعکس شد.

شین هوا در تشریح این اتفاق اعلام کرد: مقامات ایرانی در آغاز جلسه دیروز، صراحتا از حذف فرانسه در هرگونه معامله اتمی با کشورشان خبر دادند و عملا نمایندگان فرانسوی حرفی برای گفتن نداشتند.

این خیرگزاری افزود: نمایندگان ایران در آژانس بین المللی انرژی اتمی از انجام گفتگو با نمایندگان فرانسه نیز امتناع کردند که از این عکس العمل می توان به عنوان طرد پاریس از جریان مذاکرات یاد کرد.
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.