سرمربی تیم فوتبال مس‌سرچشمه با بیان اینکه هیچکس روی ‌تیمش حساب‌نمی‌کرد،گفت: با توجه به حمایت‌هایی که می‌شود شرکت ملی مس نیازی به پول ندارد که بخواهد امتیاز تیم را بفروشد.

احمد سنجری در گفتگو با خبرنگار مهر، در مورد صعود این تیم به لیگ برتر در روز پیروزی برابر صنعت ساری ضمن بیان مطلب فوق گفت: بازی بسیار سختی را برابر صنعت ساری برگزار کردیم که خوشبختانه با تلاش بازیکنان توانستیم در این دیدار به پیروزی دست یابیم.

18 هفته صدرنشین بودیم
وی با بیان اینکه تیم مس سرچشمه 18 هفته صدرنشین مسابقات لیگ دسته اول بود و شایستگی صعود به لیگ برتر را داشت، ادامه داد: در صورتی که بازیکنان تمرکزشان را در دو دیدار گذشته از دست نمی‌دادند، حتی می‌توانستیم دو هفته زودتر به لیگ برتر صعود کنیم اما بسیار خوشحالم با پیروزی برابر صنعت ساری به این موفقیت بزرگ دست یافتیم.

هزینه و نوسان کم
سرمربی تیم مس سرچشمه کرمان اضافه کرد: نسبت به تیم‌های دیگر هزینه کمتری انجام داده بود و در طول فصل هم نوسان‌مان کمتر بود و همین ثبات باعث شده در نبرد سختی که با 8 تیم مدعی این گروه داشتیم کار بزرگی را انجام داده و جواز حضور در لیگ برتر را در این رقابت سخت کسب کنیم.

هدایت بازیکنان به اصل فوتبال و بی‌حاشیه بودن
وی با تاکید بر اینکه این تیم در بعضی از دیدارها دچار مشکلات داوری شد ولی طبق سیاست‌های باشگاه و کادر فنی هیچ اعتراضی به این مسائل نکرده و کمترین حاشیه‌ها را در لیگ دسته اول داشت، افزود: ما سعی کردیم بازیکنان را به اصل فوتبال هدایت کنیم و با دوری از حاشیه و انجام کارهای گروهی در زمین مسابقه به نتایج مدنظرمان دست یابیم.

هیچکس روی تیم ما حساب نمی‌کرد
سنجری در این خصوص خاطرنشان کرد: از ابتدا رقابت سختی با تیم‌های مطرح داشتیم و حتی استقلال اهواز، برق شیراز و ابومسلم هم که در این مسابقات ناکام شدند، از روز نخست مدعی بودند. هیچکس روی تیم ما حساب نمی‌کرد و در حالی که فصل قبل پنجم شده بودیم، امسال هم اگر به لیگ برتر صعود نمی‌‌کردیم حداقل در رده سوم قرارمی‌گرفتیم. باید بگویم کارمان بسیار بزرگ بود و صعود به لیگ برتر حاصل زحمات جمعی در باشگاه، کادر فنی و بازیکنان بود.

گرفتن امتیاز در گروه "ب" بسیار سخت بود
وی با تاکید بر این که با توجه به حضور تیم‌های مدعی در گروه "ب" رقابت بسیار سختی برای صعود به لیگ‌برتر در این گروه وجود داشت، تصریح کرد: در این مسابقات گرفتن امتیاز بسیار سخت بود و در تقابل تیم‌های مدعی امتیازهای بسیاری از دست می‌رفت که ما از این فرصت استفاده کرده و با تلاش بازیکنان توانستیم جواز حضور در لیگ برتر را به دست آوردیم.

هفته آینده قراردادم تمدید می‌‍شود
سرمربی تیم مس سرچشمه کرمان در ادامه گفتگویش با خبرنگار مهر، در مورد ادامه همکاری‌اش با باشگاه مس سرچشمه تاکید کرد: از حمایت مسئولان باشگاه که در مصاحبه‌های خود از ادامه همکاری من با تیم تاکید کردند، تشکر می‌ کنم. قرار است تا شنبه برنامه‌های خود را بدهم و هفته آینده هم قراردادم به صورت رسمی امضا می‌شود.

حضور قدرتمندانه در لیگ برتر
وی در مورد جذب بازیکنان جدید خاطرنشان کرد: در این مدت هم ارزیابی کاملی در خصوص تیم و نفرات مد نظرم داشتم و قصد دارم با جذب بازیکنانی که نقاط ضعف تیم را برطرف و قدرت آن را تقویت می‌ کند با قدرت در لیگ برتر شرکت کنم.

نخستین تجربه سرمربیگری در لیگ برتر
سرمربی تیم مس سرچشمه کرمان با بیان این که طی سالهای 74 تا 78 به عنوان دستیار حمید علیدوستی نتایج بسیار خوبی را به همراه تیم سایپا به دست آورد تاکید کرد:‌ این نخستین تجربه سرمربیگری من در لیگ برتر است البته شناخت کاملی از مسابقات لیگ برتر و لیگ دسته اول دارم و می‌دانم شرایط موفقیت در این مسابقات سخت است.

نیاز به پول ندارند که امتیاز تیم را بفروشند
وی در پاسخ به این سوال که احتمال واگذاری این باشگاه به استان دیگر وجود دارد؟، اظهار داشت: چنین بحث‌هایی اصلاً صحت ندارد و آن را کسانی مطرح می‌کنند که قصد دارند با حاشیه سازی برای تیم ما مشکل ایجاد کنند. با توجه به حمایت‌های صدرمحمدی رئیس شرکت ملی مس ایران و منصوری مدیرعامل باشگاه باید بگویم شرکت ملی مس ایران نیازی به پول ندارد که بخواهد امتیاز تیم را بفروشد.

رد پیشنهاد 13 میلیارد تومانی
سنجری در این خصوص ادامه داد: هفته گذشته پیشنهاد 13 میلیارد تومانی برای خرید امتیاز تیم ما داده شد اما باید بگویم قصد داریم در مسابقات لیگ برتر شرکت کنیم. باشگاه ما دارای تشکیلات و زیرساخت های بسیار خوبی است و از لحاظ امکانات از بسیاری از تیم‌های لیگ‌‌ برتری جلوتر هستیم. این مسئله‌ای است که قرار است هفته آینده در نشستی خبری از سوی مسئولان و مدیران طراز اول باشگاه به اطلاع رسانه‌ها برسد.

بهره‌‍‌مندی تیم مس سرچشمه از زیرساخت‌های بسیار خوب
وی با بیان اینکه مس سه زمین تمرین، استخر و سونا، مدرسه و آکادمی فوتبال داشته و از زیرساخت‌ها و تشکیلات سخت افزاری بسیار خوب بهره می‌برد، افزود: شما می‌توانید از علی دوستی مهر سرمربی تیم نوجوانان که برای مقطعی اردوی تیمش را در سرچشمه برگزار کرد در مورد امکانات باشگاه سئوال کنید. البته از مدت‌ها پیش به مسئولان گفته‌بودم باید زیر ساخت‌ها را فراهم تا در صورت صعود تیم به لیگ برتر با مشکلی مواجه نشویم که اقدامات لازم در این مورد صورت گرفته است.

از روز اول ادعایی نداشتیم
سرمربی تیم مس سرچشمه کرمان در مورد اعتراض مسئولان گسترش‌فولاد و امیدواری آنها به کسب 2 امتیاز دیدار با نساجی و صعود به عنوان تیم نخست این گروه به لیگ برتر اظهار داشت: ما در زمین فوتبال دو مرتبه این تیم را شکست دادیم و نمی‌دانم آنها پس از 5 ماه به دنبال چه هستند. از روز اول ادعایی نداشتیم و اگر امسال هم به لیگ برتر صعود نمی‌کردیم، مشکلی برای ما پیش نمی‌آمد.

این غوغا سالاری‌ها دیگر جواب نمی‌دهد
وی در این خصوص اضافه کرد: شما نگاه کنید 12 سال طول کشید مس کرمان به لیگ برتر صعود کند ولی در این مدت عملکرد بسیار خوبی در لیگ داشته است. این غوغا سالاری‌ها دیگر جواب نمی‌دهد و صحیح نیست. مگر در فوتبال ما یک سال دیر رسیدن به لیگ برتر چه اتفاق مهمی است که اینقدر آن را بزرگ می‌کنند.

بعضی از اتفاقات سلامت فوتبال را زیر سوال می‌برد
سنجری با تاکید بر اینکه بعضی از اتفاقات سلامت فوتبال را زیر سوال می‌برد، تصریح کرد: این درست نیست تخلفی صورت گرفته و بعد از این همه مدت و در حالی که مسابقات به پایان رسیده، بخواهند به آن رسیدگی کنند. این مسایل شبهه آور است.

اگر دو امتیاز به گسترش‌فولاد بدهند، حق آلومینیوم خورده می‌شود نه ما
وی در ادامه افزود: از مسئولین فدراسیون می خواهم اگر فردی خطایی کرد فردا برای آن دادگاه تشکیل دهند و پس فردا حکم آن را بدهند و نگذارند مسایل و اتفاقات چندین و چند ماه طول بکشد. البته اگر دو امتیاز هم به گسترش‌فولاد تبریز داده شود ما به پلی آف می‌رویم ولی این تیم آلومینیوم است که حقش خورده خواهد شد. من به دوستانم در تیم گسترش‌فولاد تبریز توصیه می‌کنم سرشان را بالا بگیرند زیرا آخر زمان نشده و می‌توانند با برنامه ریزی منسجم سال آینده به لیگ برتر بیانید.

باشگاه ما وارد مسایل غیرورزشی نمی‌‍شود
سرمربی تیم مس سرچشمه کرمان در پایان در مورد اینکه برای بستن تیم‌ها مشکلات بسیاری وجود دارد، گفت: باشگاه ما باشگاهی سلامت است و نمی‌تواند وارد مسایل غیرورزشی شود. سیستم مدیریت ما صنعتی است و باید پاسخگوی تمام هزینه‌های انجام شده شود. ما با مدیر برنامه‌ها برای جذب بازیکنان در ارتباط هستیم اما با دلال‌ها و افراد کناره فوتبال در ارتباط نیستیم.

تیم فوتبال مس سرچشمه کرمان در پایان مرحله گروهی مسابقات لیگ دسته اول با 48 امتیاز و تفاضل گل 20+ به عنوان تیم نخست گروه "ب" جواز حضور در یازدهمین دوره رقابت‌های لیگ برتر را بدست آورد.


رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.