تاريخ : | | نویسنده : 24paypal

اخبار حوادث - خودکشی یک جوان در برابر اسکایپ

برخی از سرگئی خواستند عجله کند چرا که وقتی برای هدر دادن ندارند. یکی به او گفت: مرد واقعی کسی است که اگر حرفی زد پای آن بایستد. دختری نیز او را به تمسخر گرفت و گفت: گمان کرده بودم تو مردی.

یک جوان روس در مقابل دیدگان صدها نفر به صورت آنلاین در اسکایپ خودکشی کرد.

به گزارش ایسنا، سرگئی کریلوف، جوان 26 ساله روس به قول کشنده‌ای که داده بود، در برابر دیدگان صدها کاربر اینترنت و به صورت آنلاین، جامه عمل پوشاند.

او به مدت یک هفته با پخش فیلم‌هایی ویدیویی در شبکه‌های اجتماعی، اعلام می‌کرد که قصد خودکشی دارد. پس از آن در سایت اسکایپ آگهی پخش کرد که طی آن به تمام کسانی که تمایل دارند قاتل و مقتول را به طور همزمان ببینند، فراخوان داد.

ده‌ها نفر در روز موعود، به آدرس اعلام شده در آگهی پیوستند حال آنکه بسیاری از آن‌ها گمان می‌کردند که شوخی است. بسیاری هم می‌خواستند او را پس از عمل نکردن به وعده‌اش مسخره کنند.

اما سرگئی هنگامی که ساعت موعود فرا رسید در حالی که تنها یک شلوارک به پا داشت، روبروی دوربین کامپیوتر خود حضور یافت. صبح همان روز تصویری با همان لباس را منتشر کرده بود که او را در باغچه منزلش نشان می‌داد.

سرگئی وارد گفت‌وگوهایی کوتاه با بازدید کنندگانش نشد و این در حالی بود که به خاطر تاخیر در عمل به وعده‌اش، حوصله برخی از آن‌ها سر رفت. هیچ کس از او نخواست دست از وعده‌ای که داده بردارد بلکه با نوعی تمسخر، اقدام به تشویقش برای خودکشی کردند، چه از طریق نوشتن در صفحه‌اش و یا از طریق پیام‌های صوتی.

به گزارش العربیه، برخی از سرگئی خواستند عجله کند چرا که وقتی برای هدر دادن ندارند. یکی به او گفت: مرد واقعی کسی است که اگر حرفی زد پای آن بایستد. دختری نیز او را به تمسخر گرفت و گفت: گمان کرده بودم تو مردی. بسیاری سخنان مشابهی نوشتند و گفتند؛ جز یک نفر که بنا بر گزارش پلیس، از او خواست از اقدام خود صرفنظر کند.

ناگهان سرگئی دوربین اسکایپ را به سمت زاویه‌ای دیگر از آشپزخانه حرکت داد. به سمت آن حرکت کرد. بینندگان او را دیدند که از یک صندلی که زیر چارچوب در قرار داده بود بالا رفت و سر خود را در حلقه یک طنابی فرو برد که از پیش توسط میخی به قسمت بالای چارچوب آویزان شده بود. پس از آن برای آخرین بار به «اسکایپی»ها نگاهی انداخت، صندلی را با پای خود دور کرد و خود را حلق آویز کرد.

پلیس روسیه گفته است که در جریان جزئیات ماجرا قرار دارد چرا که همه چیز در کامپیوتر و حساب کاربری اسکایپ سرگئی ثبت شده است. همچنین تصاویر و سخنان بینندگان نیز ثبت شده از همین رو پرونده‌ای برای تحقیق باز شده و قرار است تمام کسانی که بیننده بودند و او را تشویق به خودکشی کردند، به اتهام تشویق به قتل تحت پیگرد قرار گیرند.
اخبار حوادث - ایسنا

 رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.